Yüz Gençleştirme Yöntemleri

yüz gençleştiren yöntemler, gençleştirici doğal yöntemler

Zamana karşı gençliğini korumak isteyenler için, yüz gençleştirme yöntemleri nelerdir yayınlandı. Yüz gençleştirme teknikleri hakkında bilgi edinmek için, sayfamıza göz atın.

Yüz gençleştirme işlemi sadece cilt rengi ile ilgili değildir. Cildi tek renk tonuna getirmek, kırışıklıkları gidermek ve göz çevresindeki problemleri çözmek gibi tüm işlemler yüz gençleştirme içine giren işlemlerdendir. Yüz gençleştirme yöntemlerini aşağıda bulabilirsiniz ayrıca dogaltedavisi.com olarak kısa zaman sonra bu konuyla ilgili Maskeleri ve yüz gençleştiren hareketleri de yayınlayacağız bizi takip etmeye devam edin.

 

Yüz Gençleştirme Yöntemleri

Botoks İle Yüz Gençleştirme

Yüz gençleştirmede kullanılan en yaygın tedavi şeklidir. Botoks ile göz çevresinde ve alında bulunan kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. 2 dakika süren bir işlem sonrasında yaklaşık 6 ay süreyle kalıcı olarak dinç bir yüz ifadesine kavuşabilirsiniz.

 

Lipofiling İle Yüz Gençleştirme

Lipofiling işlemi ile kişilerin vücutlarından belli miktarlarda yağ alınır ve bu yağlar yüz kısmına enjekte edilir. Kök hücre bakımından zengin olan dokular sayesinde cilt daha genç ve kırışıksız hale gelir. Cildiniz lipofiling yöntemiyle daha dolgun gözükür. Genelde karın kısmından alınan yağlar cilde enjekte edilmektedir. Kısa süre içinde ve lokal anestezi kullanılarak uygulanan yöntem ile yüzünüz dakikalar içinde gençleşir.

 

Göz Torbaları Alınarak Yüz Gençleştirme

Göz torbalarının giderilmesi günümüz koşullarında sadece 1 saat gibi bir sürede yapılmaktadır. Süre sonunda aynı gün kişiler günlük hayatlarına dönebilirler. Göz torbalarınızdan uzman kişiler sayesinde kurtularak çok daha genç bir göz çevresine sahip olabilirsiniz. Göz çevresine uygulanan işlem sonrasında kalan dikişler birkaç gün sonra alınarak tedavi sonlandırılır.

 

Ayrıca Prp ile nasıl yüz gençleştirir öğrenmek isteyeneler “Prp Yüz gençleştirme” Başlıklı makalemizden bilgi alabilirsiniz.

 

 

Kaş Kaldırma Operasyonu İle Daha Genç Bir Yüze Sahip Olun

Kaşların yer çekimine yenilerek aşağı doğru sarkması sizi daha yaşlı gösterir. Bu nedenle kaş kaldırma operasyonları düşük kaşlar için kesinlikle önerilmektedir. Lokal anestezi ile 15 dakika içinde kaşlar yukarı doğru çekilir ve bakışlarınız daha canlı hale gelir. Bazı hastalar ise kaşlarını daha fazla gerdirerek çekik kaş görüntüsüne kavuşabilirler.

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir