Varis Ağrısına Ne İyi Gelir

varis, ağrı, bitkisel

Varis ağrılarınızdan kurtulmanız için sizlere vermiş olduğumuz bitkisel tarifi deneyebilirsiniz. Bayanlarda daha sık görülen varis sorunu, ağrı ve sızılara da neden olabilmektedir.

Varis Ağrılarına Ne İyi Gelir? Varis rahatsızlığı çok fazla ayakta kalmaktan oluşabileceği gibi erkeklere oranla bayanlarda daha fazla görülür. Varis, ilerleyen yaşlarda daha sık görülse de doktorlar tarafından söylenen gençlerde de çok fazla oluşmasıdır.

 

Görselliği bozduğu gibi ağrı ve sızı da yapan varis problemine verdiğimiz varis ağrılarını geçiren içecek tarifi ile son verebilirsiniz.

 

Varis Ağrılarını Geçiren İçecek

  • Çörek otu ( 100 gram )
  • Akırı kahra otu ( 100 gram )
  • Zencefil ( 100 gram )
  • Darıfülful ( 100 gram )

Yukarıda yazılan malzemeleri tahta bir kaşıkla karıştırın ve  her sabah kahvaltı etmeden önce karışımdan bir bardak için. Her gün taze olarak hazırlayabileceğiniz varis ağrılarını geçiren içecek tarifini tatlandırmak için çok az bal ekleyebilirsiniz.

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir