Sinoz Leke Kremi

sinoz leke kremi kullananlar, şikayetleri, fiyatı, eczane

Sinoz leke kremi kullananlar tarafından yapılan geri dönüşümler gayet olumludur. Cilt lekelerini giderme konusunda etkili bir krem olan Sinoz leke kremi, fiyatı ve erişilebilir olması nedeniyle tercih sebebi olmaktadır.

Sinoz leke kremi cilt üzerinde oluşan birçok lekenin tedavisi için üretilmiştir. Lekelerin çeşidi veya ne sebeple çıktıkları önemli değildir içerisinde bulunan vitamin, mineral, kimyasal ve doğal ürünlerle ciltteki lekeleri kökten yok eden bir kremdir, Sinoz leke kremini Kimler kullanabilir, Yan etkileri nelerdir, hangi tip lekelerde hangi miktarda kullanılır hepsi hakkında detaylı bilgiler.

 

Sinoz Leke Kremi

Sinoz leke kreminin belli bir yaş kıstası yoktur. Cilt üzerinde yıllarca kalan güneş lekeleri, kahverengi renk bozuklukları, aknelerin arkasında bıraktığı kırmızı lekeler, hamilelik lekeleri ve yaşlanma ile birlikte görülen lekelerde oldukça başarılıdır.

 

Sinoz Kremin İçeriği

Kremin içinde A, E, F, H, B ve C vitaminleri bulunur. Vitaminler sayesinde cilt beslenir ve yağ seviyesini korur. Renk farklılıklarını gideren vitaminler sayesinde cildinizin alt tabakasını tamir eder. 30 faktör güneş koruyucu özelliği ile güneş ışınlarının etkisini azaltır.

 

Sinoz Kremi Kullanımı Ve Yorumları

Sinoz kremini kullanan bayanlarda cilt bozuklukları farklıdır. Bazı bayanlar sivilce lekeleri için kullanırken bazıları ise yaşlılık lekeleri için kullanırlar.

Cildinde renk düzensizliği olan bayanlar sinoz kremden bir kutu kullanabilirler. Doğumla birlikte cildinde lekeler oluşan bayanlar ve güneşe karşı hassas cildi olan bayanlar iki kutu sinoz kremi kullanmalıdır. Yaşlılık ile birlikte gelen lekeler ve çok belirginse koyu lekeler için üç kutu krem kullanmanız yeterli olacaktır.

Lekelerinizden kurtulduğunuzda bile kullanıma devam ederseniz cildiniz yenilenmeye devam eder.

Sinoz leke kremi diğer kremler gibi 3 veya 6 ayda etki etmez. Sonuçlarını 3 gün veya 1 ay süresinde görebilirsiniz. Cildiniz aydınlanmaya başlar ve lekelerin rengi silikleşir. % 100 doğal içeriği olduğu için kullanımına devam edilebilir. Alerjik reaksiyonlara yol açmaz.

Sadece yüz bölgesinde değil aynı zamanda dekolte, el, boyun, kol ve bacaklarda da sinoz leke kreminden faydalanabilirsiniz.

 

Sinoz Leke Kremi Kullanım Alanları

  • Güneş lekeleri
  • Sivilce izleri
  • Siyah noktalar
  • Epilasyon lekeleri
  • Güneş çilleri
  • Yaşlılık lekeleri
  • Hamilelik lekeleri
Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir