Sıla’nın Dövmeleri ve Anlamları

Sıla’nın kolundaki dövme, Sıla’nın boynundaki dövme ve Sıla’nın sırtındaki dövme derken Sıla’da kaç tane dövme olduğu da merak edilmeye başlandı. Oynadığı reklam filminde ön plana çıkan Sıla, vücuduna yaptırdığı dövme modelleri ile de gündeme...

Sıla’nın kolundaki dövme, Sıla’nın boynundaki dövme ve Sıla’nın sırtındaki dövme derken Sıla’da kaç tane dövme olduğu da merak edilmeye başlandı. Oynadığı reklam filminde ön plana çıkan Sıla, vücuduna yaptırdığı dövme modelleri ile de gündeme geliyor.

Sıla’nın dövmeleri saymakla bitmezken, bizim görebildiğimiz Sıla’nın vücudunda 3 tane dövme bulunuyor. Her biri farklı anlamlar taşıyan dövmeler Sıla hayranlarının da doğal olarak ilgisini çekiyor.

Sıla Boyun Dövmesi ve Anlamı

Sıla Boyun Dövmesi ve Anlamı

Sıla’nın Kolundaki Dövmenin Anlamı

Sıla’nın sağ kolunda bulunan dövmede hat sanatı ile ustaca işlenmiş “her şey aşktan” yazıyor. Sanatçının en çok dikkat çeken dövmesi aşağıdaki galerimizde tüm ayrıntılarıyla yer alıyor.

Sılanın Kolundaki Dövme ve Anlamı

Sılanın Kolundaki Dövme ve Anlamı

Sıla’nın Boynundaki Dövmenin Anlamı

Boynundaki dövmenin anlamı sorulan Sıla ” Japonlar eskiden birbirlerine kişisel savaş ilan ettikleri zaman bu güllerden bırakırlarmış, mücadeleci bir ruh bana hitap ettiği için boynumda o var” şeklinde dövmenin anlamını ifade ediyor.

Sıla Sağ El Dövme

Sıla Sağ El Dövme

Sıla Gençoğlu Kimdir?

Şarkıcı, söz yazarı ve besteci olan Sıla Gençoğlu, uzun yıllar Kenan Doğulu’ya vokallik yapmıştır. Kendi albümlerindeki şarkıların hemen hemen tamamını tek başına yazan Sıla, Efe Bahadır ile bestesini yapmıştır. Düşük tempolu ve hüzünlü şarkılarıyla tanıdığımız Sıla, kariyerine çok sayıda ödül kazandırmıştır.

S?lan?n Dövme Modeli

S?lan?n Dövme Modeli

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir