Şeffaf Rimel Ne İşe Yarar

Şeffaf Maskara Ne İşe Yarar Şeffaf maskara (rimel) genelde  özellikle  gece makyajlarında etki ettiğini söyleyebiliriz. Makyaj yaparken vazgeçilmez unsur olan şeffaf maskaralar kirpiklerimiz de görevi oldukça büyük.   Yüz ifadenizi belirleyen göz makyajının temeli arasında bulunan rimel,...

Şeffaf Maskara Ne İşe Yarar

Şeffaf maskara (rimel) genelde  özellikle  gece makyajlarında etki ettiğini söyleyebiliriz. Makyaj yaparken vazgeçilmez unsur olan şeffaf maskaralar kirpiklerimiz de görevi oldukça büyük.

 

Yüz ifadenizi belirleyen göz makyajının temeli arasında bulunan rimel,  kirpiklerinizin görünümünü etkileyecek ve daha anlamlı bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Şeffaf rimel, gözlerin daha koyu, daha belirgin görünmesini sağlamaktadır. Gözlerde çekicilik ve güzellik yaratmak isteyen bayanlar göz makyajı yaparken şeffaf maskara kullanabilirsiniz. Bu tarz maskaralar jel kıvamında olup, gözlere sürüldüğünde hem doğal bir görünüm elde eder hem de gün boyu ıslak bir görünüme sahip olursunuz. Çoğu şeffaf rimel kullanan ve memnun kalan bayanlar uzun gösterdiğini ve diplerde yoğunluk sağladığını söylemekteler.

 

Şeffaf maskaralar renkli rimeller gibi göz çevresine bulaşma, akma gibi bir sorun yaratmıyor. Akma ve dağılma riski taşımayan şeffaf maskaralar özellikle yağlı cilde sahip olan bayanlar tarafından en çok tercih edilen bir ürün olarak da bilinir. Her cilt tipine uygun olanlar içinde şeffaf maskara idealdir.

 

Şeffaf maskarayı kaşları sabitlemek içinde kullanabilmeniz mümkün. Kaşlarınıza tarayarak verdiğiniz şekil gün boyu sabitliğini koruyacaktır. Avon’un şeffaf rimelleri tavsiye edilmekte  alanlar ve kullananlar da çok memnun. Denemekte yarar var diye düşünüyorum. Kullananlar ve sorusu olanlar yorum bırakabilirler.

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir