Kategori Vücut Bakımı

Vücut bakımı için doğal bitkisel tarifler, el ve ayak bakımı, tırnak mantarı tedavisi, estetik ve güzellik uygulamaları ve vücut bakımı nasıl yapılır ipuçları.

Yoğurt Diyeti

YOĞURT DİYETİ Göbeğinizin ve belinizin çevresinde biriken yağ tabakasını gidermek için yapacağınız egzersizlerin dışında göbek eriten yoğurt diyetini de uygulamalısınız. Dogaltedavisi.com olarak verdiğimiz yoğurt diyeti ile istediğiniz kadınsı hatlara rahatlıkla kavuşacaksınız.   Yoğurt Diyeti Tarifi Sabah Su (...

Hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak diyet

Hızlı Kilo Verme Diyeti

Kilo verme diyeti sayesinde hem karnınız doyacak hem de emin adımlarla fazlalıklarınızdan rahatlıkla kurtulacaksınız. dogaltedavisi.com olarak verdiğimiz hızlı kilo verme diyeti sayesinde 15 gün içerisinde en az 6 kilo vereceksiniz.   Her diyet de tavsiye ettiğimiz en önemli şey günde en az 2.5...

Acısız Ağda Nasıl Yapılır

Ağda acı veren bir uygulamadır. Ancak size sunduğumuz acısız ağda tavsiyelerine kulak vererek istenmeyen tüylerden acısız kurtulmak mümkün. Acısız ağda nasıl yapılır ve hangi ağda daha az acıtır, özellikle kadınların merak ettiği sorulara yanıt verdik.

Metabolizma Hızlandırıcı Çay

Metabolizma hızlandırıcı çay tarifi ile fazla kilolarınızdan kolaylıkla kurtulacaksınız. Düzenli olarak kullanıldıklarında metabolizmayı hızlandıran ve yağ yakmayı kolaylaştıran çay tarifleri diyet programlarına ek olarak da kullanılabilir.

Ağız Yarası Tedavisi

Ağız yarası tedavisi için kullanabileceğiniz doğal bitkisel tedavi yöntemleri. Stres kaynaklı olarak meydana gelen ağız yarasını geçirmek için evde bulabileceğiniz basit malzemelerle tedavi uygulayabilirsiniz.

Hızlı Kilo Verdiren İçecekler

Kilo verdiren içecekler sayesinde kısa sürede vücut yağlarını eritmek mümkün. Yağ yakan içecekler nelerdir makalemizden öğrenin. Hangi içecekler kilo verdirir, diyet yapmadan kilo vermek isteyenler için açıkladık.

Tırnak Mantarı

Tırnak güzelliğine gölge düşüren ve bir sağlık sorunu olan tırnak mantarına çare arayanlar, makalemize göz atabilir. Tırnak mantarı neden olur, nasıl tedavi edilir ve bulaşıcı mı akıllara takılan sorularınıza yanıt verdik.

Hamilelikte Kişisel Bakım

Hamilelik döneminde kişisel bakımından vazgeçmek istemeyen kadınlar için, saç bakımından cilt bakımına kadar birçok tavsiyeler sizler için açıkladık. Hamilelikte yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri arasında göğüs bakımı, doğru duş alma, makyaj ve el ayak bakımı nasıl yapılmalıdır açıklandı.

Metabolizmayı Hızlandıran Bitki Çayları

Hızlı kilo vermekte zorlananların sorunlarından biri de, metabolizmanın yavaş çalışmasıdır. Sağlıklı ve kısa sürede kilo vermek için, metabolizma hızlandıran bitki çaylarına yönelebilirsiniz. Bitkisel metabolizma hızlandırma yöntemleri, metabolizma hızlandıran bitki çayı tarifleri sizlerle paylaşıldı.

Kaş Çıkarma Yöntemleri

Çeşitli nedenlerden dolayı kaşlar dökülmektedir. Bu durumda kaş çıkarma yöntemlerine başvurabilirsiniz. Kaç çıkarma yöntemleri, bitkisel ve doğal kaş çıkarma maskeleri nelerdir, açıkladık.