Kategori Cilt Lekeleri

Cilt üzerinde oluşan lekeler, izler ve güneş yanıkları için bitkisel doğal tarifler, maskeler, kürler. Yüzde oluşan leke ve izleri geçiren en etkili çözümler ile cilt lekesi tedavisi yapmak için gereken doğal tarifler.

Güneş Lekeleri İçin Bitkisel Çözümler

Güneş lekelerine bitkisel çözümler sayesinde çare bulmak oldukça kolay. Yağlı veya kuru ciltler için güneş lekesine çözüm maskeleri açıklandı. Güneş kararmasına bitkisel ve doğal çözüm maskeleri nelerdir, uygulama yöntemleri ile birlikte anlatıldı.

sivilce kızarıklık leke iz maske doğal

Sivilce Kızarıklığı Nasıl Geçer

Cildinizde sivilceler nedeniyle oluşan kızarıklıkları gidermek üzere kullanabileceğiniz bitkisel maske tarifleri. Doğal maskeler düzenli olarak kullanıldıklarında, ciltteki sivilce lekesi ve kızarıklıkların üstesinden gelebilmektedir.

Hamilelik lekesi, doğum lekesi ve doğum sonrası oluşan çatlaklar

Hamilelik Lekeleri Nasıl Geçer

Hamilelik döneminde oluşan cilt lekelerini gidermek için bitkisel maskelerden faydalanabilirsiniz. Düzenli kullanım sonrası doğal maske tarifleri ile cildinizdeki leke oluşumlarının görünümlerini azaltabilirsiniz.

Salatalığın Cilde Faydaları

Cilt için faydalı olan ve cildi nemlendirmek için kullanılan salatalık, aynı zamanda leke oluşumları üzerinde de etkilidir. Cilt için salatalığın faydaları ve salatalık maskesi tarifi yazımızın devamında yer almaktadır.

leke kremi markaları arasından en iyi ve en faydalı olanlar

En İyi Leke Kremi

Cildinizdeki lekelerden kurtulmak için kullanabileceğiniz bir çok leke giderici krem bulunmaktadır. Bu kremler arasından tercih yapmanızı kolaylaştıracak bilgiler ve kremlerin fiyatları yazımızın devamında.

koltuk altı kararması sorunu nasıl tedavi edilir

Koltuk Altı Kararması Tedavisi

Koltuk altı kararması sorunu yaz aylarının gelişiyle büyük bir problem haline gelmektedir. Bitkisel maskeler kullanarak koltuk altı bölgesindeki kararmış derinin rengini açabilirsiniz. Maskeler, düzenli kullanıldıklarında oldukça faydalı sonuçlar vermektedir.

Arap kızı kremi, cildinizde sizin canınızı sıkan kırmızı lekelerden kurtulmanıza yardımcı olur. Arap kızı kreminin çil lekelerine etkisi olduğu kadar sivilceli yağlı ciltler içinde çok etkili bir kremdir. Arap kızı kremini cildinize ve vücudunuza sürdüğünüzde istediğiniz zaman ciltten rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. Dediğimiz gibi arap kızı çil kremi sadece çiller için değil sivilceli ve akneli vücudundan rahatsız olanlar için güneş lekeleri ve vücut lekeleri bulunanlar için de çok uygundur.

Arap Kızı Kremi

Cildinizdeki çeşitli sorunların üstesinden gelen Arap Kızı Kremi ile etkili bir cilt bakımı yapabileceksiniz. Cilt lekeleri üzerinde de bir hayli etkili olan Arap Kızı Kremi nasıl kullanılır ve faydaları nelerdir birlikte göz atalım.

yüz lekeleri nasıl giderilir

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer

Yüzdeki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer Yüz bölgesinde aşırı güneş altında kalmaktan kaynaklanan lekelenmeler olacağı gibi hassas ciltlerde bu sürenin uzun olmasına gerek yoktur. Hassas, alerjik ve kuru cilt yapısına sahip kişiler güneş lekesinden etkilenmeye...