Kategori Cilt Sorunları

Cildinizde oluşan sivilce, sivilce izleri, cilt lekeleri güneş lekeleri ve deride lekeler izler için bitkisel doğal maske tarifleri yanı sıra kozmetik krem ve jeller.

Sivilceli yüzler için uygulanacak maskeler

Çok Sivilceli Yüz

Sivilceli bir yüze sahip olan kişiler öncelikle sivilcelerden kurtulmanın temel adımlarını uygulamaya başlamalıdır. Sivilcelerden kurtulmaya çalışırken yanlış uygulamalar yüzünden cildinize zarar veriyor olabilirsiniz.

et beni koparsa ne olur? Et benleri doğuştan ve sonradan oluşan diye iki kısımdan incelenir. Vücudun herhangi bir bölgesinde çıkabilen benlerin bir kısmı oldukça tehlikelidir. Bunları tetkik etmeden anlaşılamayacağını söyleyen uzmanlar, insanlara et beni koparmanın zararlı olduğunu koparılan benlerin tehlikeli olabileceğini bildiriyorlar. Çünkü koparılan benler bir süre sonra geçmek yerine daha büyük yaralara dönüşmekte veya daha kötü hastalıklara sebep verebilmekte.

Et Beni Koparsa Ne Olur?

Et beni koparsa ne olur? Et beni kaza sonucu koptuğunda ne gibi sonuçlara yol açar. Toplum arasında et beni koparmanın kansere yol açabileceği gibi bir bilgi bulunuyor. Peki bu ne kadar doğru?

Sırttaki Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer

Sivilceler vücudun çeşitli bölgelerinde çıkan cilt sorunlardır. Sırt bölgesinde çıkan sivilceler için doğal ve bitkisel çözüm yöntemlerini deneyerek bu sorunuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Sırt sivilceleri için maske tarifi de makalemizde yer alıyor.

Cilt Mantarı

Bir tür cilt hastalığı olan cilt mantarı neden olur, bulaşır mı ve nasıl bulaşır merak edilenler sayfamızda yer alıyor. Ayrıca cilt mantarı çeşitleri ve tedavi yöntemleri nelerdir sorularına da yanıt bulacaksınız.

Güneş Lekeleri İçin Bitkisel Çözümler

Güneş lekelerine bitkisel çözümler sayesinde çare bulmak oldukça kolay. Yağlı veya kuru ciltler için güneş lekesine çözüm maskeleri açıklandı. Güneş kararmasına bitkisel ve doğal çözüm maskeleri nelerdir, uygulama yöntemleri ile birlikte anlatıldı.

İple Bıyık Alma

Kendi kendine bıyık almak isteyen kadınlar için, iple bıyık alma yöntemlerine yer verdik. Ağda veya sir kullanarak bıyık alma yöntemi dışında, iple bıyık alma yöntemlerini de deneyebilirsiniz. El ve ayak ile iple bıyık nasıl alınır, buyurun göz atalım.