Kategori Güzellik Sırları

Güzellik sırları ile ünlülerin ve mankenlerin güzellik tarifleri, maske tarifleri, dünyadan Rusların ve Hintlilerin, Arapların güzellik sırları, maskeleri ve kür tarifleri.

Meltem açıkel güzellik maske tarifleri

Meltem Açıkel Güzellik Sırları

Pratik bilgiler konusunda sık sık karşımıza çıkan Meltem Açıkel, bayanlar için güzellik sırları da açıklıyor. Gündelik hayata dair bir çok pratik bilgiler sunan Meltem Açıkel’in açıklamış olduğu güzellik sırlarını sizler için araştırdık.

alkali su kullanımı

Alkali Su Nasıl Yapılır

Beslenme ve diyet uzmanlarının son zamanlarda sıkça bahsettiği alkali su vücudun asit dengesini koruyarak sağlığımızı etkiliyor. Yapılan araştırmalar yeterli olmasa da birçok uzman bu konuda kitaplar çıkarmış, televizyonlarda bu konunun öneminden bahsetmişlerdir. Bilimsel bir gerçeklik hala olmasa da alkali su kemik direncini ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Vücut Peelingi

Daha pürüzsüz bir vücuda sahip olmak için düzenli olarak vücut peelingi uygulayabilirsiniz. Vücut peelingi nasıl yapılır ve vücut peelingi tarifleri nelerdir merak ettikleriniz makalemizde yer alıyor.

Zeytinyağının Cilde Faydaları

Her derde deva olan zeytinyağı, cilt sorunlarını da gidermede de çok başarılıdır. Zeytinyağının cilde olan faydaları saymakla bitmiyor. Zeytinyağı cilde yararları nelerdir ve hangi cilt sorunlarına birebir iyi gelir açıkladık. Zeytinyağı ciltte nasıl kullanılmalıdır sorusuna da yanıt vermeden geçmedik.

Cilt Beyazlatma

Cilt beyazlatıcı doğal maskeler ile cildinizdeki lekelerden kurtulabilir ve cildinizin rengini açabilirsiniz. Evde kolayca hazırlanabilen maskeler ile zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Oldukça etkili olan cilt beyazlatma maskeleri doğaltedavisi.com takipçilerine özel olarak hazırlandı.

Ağda Nasıl Yapılır

Evde acısız şekilde sir ağda nasıl yapılır ve ağda sonrası oluşan sivilce sorunu ve leke sorunu nasıl giderilir. Ağda nasıl yapılır bahsetmeden önce hazırlık aşaması hakkında bilgiler edinelim.