Kaş Çıkarma Yöntemleri

Çeşitli nedenlerden dolayı kaşlar dökülmektedir. Bu durumda kaş çıkarma yöntemlerine başvurabilirsiniz. Kaç çıkarma yöntemleri, bitkisel ve doğal kaş çıkarma maskeleri nelerdir, açıkladık.

Kaşların çıkma hızı belli bir yaştan sonra azalır. Hormonların kaş çıkarma konusundaki etkisi çok fazladır. Dökülen ve tamamen çıkmayan kaş bölgelerinin tekrar çıkabilme ihtimali çok azdır. Yanlış kaş alımı gibi problemlerde kaşların sonsuza kadar çıkmamasına neden olabilir. İnce ve zayıf kaşları güçlendiren Kaş çıkarma yöntemleri dogaltedavisi.com farkıyla sizlerle dilerseniz Listelediğimiz kaş çıkaran serumlardan da uygulayabilirsiniz.

Kaş Çıkarma Yöntemleri

Doğal Kaş Çıkarma Yöntemi

 • Yarım tatlı kaşığı bal
 • 1 sarımsak (diş)
 • Yarım tatlı kaşığı badem yağı

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Sarımsağı soyarak rendeleyin. İçine badem yağını ve balı ekleyin. Karışı bir gün süreyle ağzı kapalı şekilde bekletin ve daha sonra günde 2 defa kulak çöpünü kullanarak karışımı kaşlarınıza sürün.

 

Doğal Kaş Çıkarma Yöntemi -2

 • 2 çay kaşığı vazelin
 • 2 çay kaşığı badem yağı
 • 2 çay kaşığı lanonin

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Her bir malzemeyi bir kap içine boşaltın ve benmari yöntemiyle eritin. Eridikten sonra bir kaba alın ve soğuduktan sonra kullanmaya başlayın her gün bir kere kullanabilirsiniz.

 

Doğal Kaş Çıkarma Yöntemi -3

 • 2 çay kaşığı buğday özü yağı
 • 2 tatlı kaşığı badem yağı
 • 2 çay kaşığı soya yağı
 • 3 adet ceviz
 • 3 adet fındık
 • 1 çay kaşığı lanolin

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Ceviz içi ve fındık içini ezerek bütün malzemeleri karıştırın. Bir kaba alarak ateş üzerinde ısıtın. 10 dakika geçtikten sonra süzme esnasında 1 çay kaşığı lanolin ilave edin. Bir kavanoza aldıktan sonra her gün kullanabilirsiniz göze kaçmamasına dikkat edin.

 

Kaş Çıkarma Serumları

bu yazımızda yer Almayan Eeose tek başına incelenmiştir onun için Eeose kaş kirpik serumu başlıklı makalemize bakabilirsiniz.

 

Select Lash Kaş ve Kirpik Besleme Serumu

İçeriğinde bitkiler ve mineral maddeler barındıran serum sabah ve akşamları uygulanır. 4 hafta sonra sürdüğünüz bölgelerde ciddi bir uzama ve hacim artışı hissedersiniz.

 

Ürün Fiyatı: 30 TLdir.

 

Foltene Pharma Kaş ve Kirpik Bakım Serumu

Görüntüsü bir rimeli andıran kaş kirpik serumu iki bölgede de kullanılabilir. Kullanıldığı andan itibaren 15 gün içinde etkileri görülür.

 

Ürün Fiyatı: 117 TLdir.

 

Latude Kaş ve Kirpik Uzatma Serumu

Bitki özleri ve vitamin içeriği ile kaşların ve kirpiklerin beslenerek gürleşmelerini ve uzamalarını sağlar. Ayrıca kaş ve kirpik dökülmesinin azalmasına etki eder. Günde bir veya iki kere uygulanabilir. Fırçası ile uygulanır. Gözden uzak tutulmalıdır.

 

Ürün Fiyatı: 17 TLdir.

 

Volume XL Kaş ve Kirpik Serumu

İçinde buğday yağı, jojoba yağı, fındık yağı, çörek otu yağı ve argan yağı bulunmaktadır. Ayrıca içerdiği E vitamini nedeniyle kaş ve kirpiklerin daha canlı uzamalarını sağlar. Günde bir kere ve uyumadan önce kullanılır.

 

Ürün Fiyatı: 50 TLdir.

 

Dore Kaş ve Kirpik Serumu

Keratin yapısı ile kirpiklerin ve kaşların güçlenmesini sağlayan serumdur. Kaşlardaki boşlukları doldurmak etkili bir serum türüdür. Günde bir kere uygulanır.

 

Ürün Fiyatı: 18 TLdir.

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir