İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü

Sivilcelere bitkisel çözüm için İbrahim Saraçoğlu tavsiyelerine makalemizde yer verdik. İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü ve uygulanışı ile birlikte kaç hafta da bir sivilce kürü uygulanmalıdır açıklandı.

İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü ile iyileşmeyen sivilceler kurur ve sivilcelerin ciltte oluşması engellenir. Ergenlikte meydana gelen ve uzun yıllar ciltten uzaklaşmayan akne oldukça ciddi bir cilt sorunudur. Kişinin cilt yapısını ve moralini bozan bu sivilcelerden Dogaltedavisi.com’da verdiğimiz tarifi uygulayarak kurtulabilirsiniz.

 

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü Tarifi

  • Maden suyu ( 1 kahve fincanı )
  • Elma Sirkesi ( 1 kahve fincanı )

Eşit miktarlarda eklediğiniz elma sirkesi ve maden suyunu her sabah ve her akşam sivilceli olan bölgelerinize sürünüz. Pamuk yardımı ile süreceğiniz karışımı yarım saat cildinizde bekletin ve ardından ılık su ile cildinizi temizleyin. İbrahim Saraçoğlu sivilce kürünü haftada 2 kez kullanabilirsiniz.

 

Önemli:

Elma sirkesi alırken içeriğinde asetik asit madde yazısı geçmemelidir. Elma sirkesini yapabiliyorsanız kendiniz yapın. Yapamıyorsanız alırken mutlaka içeriğine dikkat edin.

İbrahim Saraçoğlu sivilce kürünü sivilcelerinizden kurtuluncaya kadar uygulayabilirsiniz. Hassas olan ciltler yarım saat yerine ciltlerinde 15 dakika kadar bekletebilirler.

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir