İbrahim Saraçoğlu Ayak Mantarı

İbrahim Saraçoğlu Ayak Mantarı Tedavisi Maskesi

İbrahim Saraçoğlu ayak mantarı tedavisi için bitkisel tarifler, düzenli kullanım sonrasında olumlu sonuçlar vermektedir. Evde kolayca hazırlayabileceğiniz bu tarifler, mantar rahatsızlığının zamanla gerilemesine ve iyileşmesini sağlayacaktır.

İbrahim Saraçoğlu Ayak Mantarı Tedavisi

İbrahim Saraçoğlu’nun cilt hastalıkları ve cilde direk etki eden virüslere karşı bulduğu doğal tedavi yöntemleri genellikle kesin sonuçlar verir. İbrahim Saraçoğlu ayak mantarı tedavisi için kullanılan doğal tarifler aşağıdaki gibi uygulanmaktadır.

 

İbrahim Saraçoğlu Ayak Mantarı Tedavisi

  • Aynı safa bitkisi (göz kararı)
  • 2 su bardağı su

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Aynı safa bitkisi suyun içine atılır ve ocağa alınır. 10 dakika süreyle kaynatıldıktan sonra alınır ve ılık hale gelmesi beklenir. Ilıdığında süzülerek arta kalan su parmak aralarına sürülür. Daha sonra aynı su ile ayaklar yıkanır. Aynı safa kürünü bir leğen içine koyarak da kullanabilirsiniz. Ayaklarınızı leğen içinde 10 veya 15 dakika bekletip kurulamanız yeterlidir. Bu tarifi ve leğen içi uygulamasını haftada 1-2 kez yapmanızı öneririz.

 

İbrahim Saraçoğlu Civanperçemli Ayak Mantarı Tedavisi

  • Civanperçemi bitkisi
  • 1 su bardağı su

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Bir miktar civanperçemi su ile karıştırılarak lapa haline getirilir. Uyumadan önce mantarlı ayak bölgesinin üzerine lapa yerleştirilir ve tülbent ile sarılır. 2 gün üst üste aynı uygulama yapıldığında mantar rahatsızlığı düzelmeye başlayacaktır. 2 gün üst üste uyguladığınız ayak mantarı tedavisine 3 gün ara verip tekrar 2 gün üst üste uygulayın.

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir