Herbalife Nedir Nasıl Kullanılır?

Herbalife nedir, Herbalife nasıl kullanılır ve Herbalife ne işe yarar sorularının yanıtlarını sizler için paylaşıyorum. Herbalife nasıl zayıflatır veya Herbalife kilo almak için nasıl kullanılır? Herbalife aktif yaşam koçu Serap Elmacı sizler için açıklıyor....

Herbalife nedir, Herbalife nasıl kullanılır ve Herbalife ne işe yarar sorularının yanıtlarını sizler için paylaşıyorum. Herbalife nasıl zayıflatır veya Herbalife kilo almak için nasıl kullanılır? Herbalife aktif yaşam koçu Serap Elmacı sizler için açıklıyor.

 

Herbalife Nedir?

 

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, Herbalife bir zayıflama ürünü değildir. Zayıflama ürünü olarak düşünüp kullanmaya başlamak isteyenler için söylüyorum ki, eksik bilgileriniz var. Gelin Herbalife nedir ve nasıl kullanılır detaylı bir inceleyelim.

 

Herbalife sağlıklı beslenme ve aktif yaşam ürünlerini geliştirmiş bir şirkettir. Tam 38 yıldır sağlıklı ve aktif yaşamı destekleyen ürünleri ile hizmet vermektedir. Türkiye de ise 21 yıldır kullanılmaktadır. Herbalife ürünleri ile zayıflamak isteyen danışanlarımıza kilo verdiriyor, zayıf olmaktan şikayet edenlere ise kilo aldırıyoruz. Tüm bunların yanı sıra kilosundan memnun ama sağlıklı bir bedene sahip olmak istiyorum, kaliteli yaşam istiyorum ve ilerleyen yaşlarımda olası sağlık problemlerine karşı vücudumun direncini arttırmak istiyorum, diyen herkes kullanabilir.

 

Herbalife Ne İşe Yarar?

 

Herbalife ürünlerini düzenli ve doğru şekilde kullanıyorsanız bedeninize hak ettiği değeri veriyorsunuz demektir. Obezitenin günümüzde bu denli yaygın olarak görülmesinin en temel sebeplerinden bir tanesi de, sağlıksız ve düzensiz beslenmedir. Yapılan beslenme hataları ve vücudu yeteri kadar doyurmamak açlık hissiyatının sürekli, gene gene ortaya çıkmasına ve bizi yemek yemeğe teşvik etmesine neden olur.

 

Çoğumuz Sadece Mide Dolduruyoruz

 

Açlık krizlerinin ortaya çıkmasından ki neden, hücreleri doyurmamaktan geçiyor. Yemek yedikten sonra gerçek anlamda ‘doydum’ diyebilmek için hücrelerimizi beslemeye yönelik bir öğün hazırlamamız gerekiyor. Aksi halde sadece midemizi dolduruyoruz. Ama şöyle de bir gerçek var ki, tarladan soframıza gelen gıdaların besin değerleri günümüzde artık çok düşük. Sağlıksız yetiştirme koşulları ve tarım ilaçları buna etken olan en önemli faktörlerdir. O yüzden aslında hücrelerimizi de tam anlamıyla doyuramıyoruz. Ama Herbalife ürünleri direkt hücresel beslenme sağlıyor. Hücrelerimizin ihtiyaç duyduğu vitaminleri ve minarelleri tam anlamıyla karşılıyor. Kendi özel tarlalarında sağlıklı koşullar altında ve hiçbir şekilde tarım ilacı vs kullanmadan doğal olarak yetiştirdiği gıdalar ile hazırlıyor ürünlerini.

 

Bir ilaç şirketinin yapmış olduğu araştırmayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Artık yediklerimizin eskisi gibi besleyici olmadığını gösteren bu tabloya bir göz atın.

 

 

Gördüğünüz gibi ciddi anlamda vitamin ve mineral düşüşleri mevcut.

 

Herbalife Nasıl Kullanılır?

 

İşte en çok merak edilen sorulardan bir tanesi, Herbalife ürünleri nasıl kullanılır… Herbalife ürünlerini kendi başınıza doğru şekilde kullanamazsınız. Mutlaka birHerbalife aktif yaşam koçu ile iletişime geçmeli ve sizi doğru şekilde yönlendirmesi için yardım almalısınız. Aski durumda Herbalife’ın vaad ettiği sağlıklı yaşama hakkında kavuşamazsınız. Herbalife ürünleri ile ne aşağı ne de yukarı kilo kontrolünü sağlıklı yapamazsınız. Ürünlerin doğru ve zamanında kullanılması, ürünlerden alacağınız etkileri artırır.

 

Sahte Herbalife Ürünlerini Satın Almayın

 

Birçok kişi Herbalife ürünlerini internetten daha ucuza satın alarak kendi başına kullanmayı seçiyor ve sonrasında da ‘ben kullandım bir işe yaramadı’ ya da ‘Herbalife ile zayıflayamadım, kilo alamadım’ veyahut ‘Herbalife kullanmayı bıraktıktan sonra çok kilo aldım’ gibi sorunları ortaya çıkıyor. Sebebi ise internette ucuza satılan ürünlerin sahte olmasıdır!

 

Unutmayın ki bir emek, bir para ve bir umut yatırımı yapıyorsunuz. Yaptığınız yatırımdan karşılık almak için internetten sahte ve son kullanım tarihi geçmiş ürünleri değil, bir Herbalife distribütöründen gerçek ve taze ürünleri temin ederek, Herbalife distribütörünün size özel hazırlayacağı beslenme programı ile sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Sağlıklı Beslenme Programı + Herbalife Ürünleri

 

Biz Herbalife aktif yaşam koçları kişiye özel beslenme programı hazırlama eğitimlerinden geçiyoruz. Her beden kendine özgüdür. Herkese aynı programı dayatmak da yanlıştır. Bu yüzden kişiye özel kişinin kilosuna, boyuna, yaşına ve cinsiyetine göre hazırladığımız beslenme programları aslında kişiyi doğru sonuca götürür. Herbalife ürünleri ile de vücudu destekleyerek ideal kiloya ulaşmada kişiye yol arkadaşlığı yapıyoruz. Birlikte yürüdüğümüz bu süreç boyunca kişiye doğru beslenmeyi öğretiyor ve bir gün yollarımız ayrıldığında kendi başına ilerlemesini sağlıyoruz. Böylece kişi ideal kilosunu koruyarak sağlıklı düzenli beslenme hakkında edindiği tecrübelerle hayatına devam edebiliyor. Böylece hem doğru sonuçlar alınıyor hem de Herbalife’ı bıraktıktan sonra çok kilo aldım gibi sorunlar ortaya çıkmıyor. Ürünleri doğru kullanmış ve sağlıklı beslenmeyi öğrenmişseniz, sonrasında kilo almak gibi bir problem yaşamayacağınız size garanti ederim.

 


Herbalife Ürünleri Kullanımı

 

Güne ilk olarak Herbalife Shake, Herbalife konsantre çay ve Herbalife aloevera suyu ile başlamak gerekiyor. Bu muhteşem üçlü ile güne başladığınız zaman vücudunuza enerji yüklüyor, vücudu uyandırıyor ve vücudun çalışma mekanizmasını harekete geçiriyorsunuz. Bu üçlü sizin kahvaltınızdır. Güne kahvaltı ile başlamanın öneminden sanırım bahsetmeme gerek yok, hepimiz çok iyi biliyoruz ama ne yazık ki uygulamıyoruz. İşte Herbalife kahvaltısını 2-3 dakikada hazırlayıp ister evde, ister, işte isterseniz de dışarıda yapabilirsiniz. En güzel avantajı da zamandan tasarruftur. Sabah kahvaltı hazırlamaya vakti olmayanlar ya da kahvaltı hazırlamaya üşenenler için ideal bir kahvaltı diyebilirim. Üstelik normal yaptığınız kahvaltıdan daha düşük kalorili, daha besleyici ve daha doyurucudur. Bir öğünde almanız gereken tüm vitamin ve mineralleri alıyor, ödem ve toksin atıyor, vücuda enerji yüklüyorsunuz.

 

Ürünlerin tek tek ne işe yaradığı konusunda diğer makalelerimde sizleri bilgilendirdim. Onlara da göz atabilirsiniz.

 

Daha detaylı birebir iletişim için bana ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan Herbalife ürünleri nelerdir, nasıl bir beslenme programı ile kilo verebilir ya da kilo alabilirsiniz öğrenmek için iletişim adreslerimden bana ulaşın. Görüşmek üzere…

Herbalife Aktif Yaşam Koçu Serap Elmacı
Whatsapp: 0539 100 67 06
İletişim: 0542 887 99 59
İnstagram: @herbalifeserapelmaci

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir