Güzellik Tavsiyeleri

Güzellik tavsiyeleri ile daha güzel ve bakımlı görüneceksiniz.

Saç bakımı, manikür, kaç bakımı. Güzel ve bakımlı görünmek için uygulamanız gereken küçük bir kaç ipucu.

GÜZELLİK TAVSİYELERİ

Güzellik tavsiyeleri: En iyi güzellik yöntemlerinde bazı püf noktalarını uygulayarak daha alımlı ve güzel görünebilirsiniz. Her zaman daha iyi görünmek için yazdığımız güzellik tavsiyelerine uymalısınız.

 

Manikür

Eller her daim bakımlı ve güzel görünmelidir. Göz önünde sürekli olan ellerin güzel görünmesi için düzenli bakım yapmayı unutmayın. Manikür yapılmış, fazlalık etlerden aranmış ve törpülenmiş tırnaklar çok şık ve zarif görünür.

 

Parlak Saçlar

Saçlar güzel görünmenin en önemli unsurlarından sadece biri. Bu yüzden saçların sağlıklı ve canlı görünmesi için bol su içmek, meyve ve sebze tüketmek çok önemli. Saçlarınızı haftada sadece 1 veya 2 kez yıkayıp perapensiz kremler kullanmayı tercih edin. Saçlarınızı 2 – 3 günde bir yıkarsanız hem saçlarınız yıpranıp kurumaz hem de özünde bulunan nem azalmaz.

 

Kaşlara Bakım

Derli toplu kaşlar güzel bakışların sırrıdır. Bakışlarınızın daha etkili ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız kaşlarınızın bakımlı ve düzgün görünmesi gerekir. Kaşlarınızda boşluklar varsa yumuşak uçlu bir kaş kalemi ve kaş far paleti edinip kaşlarınızı düzgünleştirebilirsiniz.

 

Kendinizi Şımartın

Haftada 1 kez de olsa kendinizi ödüllendirin. Nasıl mı? Banyonuz için harika kokular alın ve duş alırken bu kokuları küvetinizde kullanın. Bu kokular ruhsal durumunuzu olumlu yönde etkiler ve mutlu olmak size her anlamda artılar katar.

 

Kırmızı ruj

Kırmızı ruj cilde renk veren ve bayanları çekici gösteren iddialı bir renktir.Ruj seçimi yaparken gündüz ve gece her an kullanabileceğiniz kırmızı ve kırmızının tonlarından size en uygun olanını satın alabilirsiniz. Dış ülkelerde şans, zenginlik ve gücün simgesi olarak görülen kırmızı partilerde, iş toplantılarında ve davetlerde kararsız kalmadan kullanabileceğiniz tek renk.

 

Bol Bol Gülümseyin

Her kötü olayın bir çaresi olduğunu ve sıkıntınız ne olursa olsun aşılabileceğini unutmayın. Unutmayın ki bir kadının en güzel makyajı gülümsemektir. Her zaman pozitif olun ki hayatta size pozitif davransın.

 

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir