Contractubex Kullanım Şekli

Contractubex kullanım şekli, yan etkileri ve faydaları

Contractubex krem kullananlar özellikle yara ve dikiş izleri üzerinde kremin faydalı olduğunu belirtmektedirler. Düzenli kullanımda faydaları görülse de ağır ve derin izler karşısında mucizevi etkiler beklememek gerekir. Göbek bölgesinde oluşan çatlaklar üzerinde de Contractubex kremin faydalı etkileri bulunmaktadır.

Contractubex Kullanımı

Contractubex krem, vücudunda ameliyat izi kalan, herhangi bir yanık vakası ile karşılaşan, özellikle de akneden geriye kalan izler için etkili olan bir kremdir. Çatlaklar içinde kullanılmaktadır. Tedavi süreci bazı derin izler ve yaralar üzerinde bir hayli uzun süreleri bulmaktadır. Contractubex krem eczaneden alıp direk kullanabileceğiniz bir krem değildir, bu krem hakkında bilmeniz gereken her şeyi yazımızın devamında anlaşılır bir dille sizlere aktardık.

 

Contractubex Kullanım Şekli

Bu etkili kremi kullanmadan önce uzman bir doktor tavsiyesi olması gerekmektedir. Contractubex gibi etkili kremler bazı ciltlerde aşırı reaksiyona yol açarak yüzde kılcal damar çatlamalarına neden olabilir.

 

Contractubex Akne izlerinde Nasıl Kullanılır

Contractubex akne izlerinde günde bir defa ve gece yatmadan önce uygulanır. Güneş ışınlarından olumsuz şekilde etkilenen kremin gece sürülmesi uygundur. Sabah cildinize uygun bir temizleyici ile yüzünüzü temizleyin ve mutlaka güneş kremi kullanın. Cildi baştan onaran kremler için güneş kremi kullanmak şarttır.

 

Contractubex Yara, Yanık Ve Ameliyat İzlerinde Nasıl Kullanılır

Contractubex herhangi yara izi, yanık ve ameliyat izinde kullanılacaksa genellikle günde 2 kere uygulanır. Sabah ve akşam olmak üzere uygulanan krem yanıkların tedavisinde etkilidir. İlacın ne şekilde olursa olsun masaj yapılarak sürülmesi gerekmektedir. Kremi bol bol sürmek yanlış uygulama şeklidir. Az miktarda ve masaj yaparak uygulandığında etkileri daha faydalı olacaktır.

 

Önemli: Kremi ne kadar süre ile kullanacağınızı siz belirleyemezsiniz. Bu nedenle doktorunuzla yaranın ve izin durumuna göre iletişime geçerek gerekli bilgileri almalısınız.

 

Contractubex Kremi Kullanmaması gerekenler : Kremin gebelerde, yeni doğum yapmış kişilerde ve çocuklarda kullanılması önerilmemektedir.

 

Yan etkilerden herhangi birini hissetmeye başlamanız halinde kullanımına son vermelisiniz. Nefeste daralma, aşırı kızarıklık ve kaşıntı, boğaz ve yüz bölgesinde şişlik gibi durumlar kremin yan etkilerindendir.

 

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

1 Response

  1. Ahsen dedi ki:

    Yüzüme kullanıyorum. Doktor tavsiyesi olmadan. İnş. bişiy olmaz .Ama fecii kaşınıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir