Cilt Rengini Açan Maske

Ciltte ortaya çıkan koyu lekelerden kurtulmak için, cilt rengini açan maska tarifleri çok iyi bir çözüm yoludur. Doğal ve bitkisel cilt açan maskeler, düzenli uygulandığında kısa sürede sorununuza çözüm olacaktır. Cilt rengini açan maske tariflerine gelin hep birlikte göz atalım.

Cilt lekelerinden kurtulmak ve cilt rengini açmak için en iyi yöntemlerden biride salatalık maskesidir. Cilt renginin zamanla koyulaşması veya koyu bir cilt tenine sahip olan bayanlar her zaman açık tenlilere özenmiş açık tenlilerde hep bronz istemiştir. Bayanlar her zaman kendinde olamayanı daha çok isterler.

 

Dogaltedavisi.com olarak vereceğimiz cilt rengini açan maske ile sizde daha açık bir tene sahip olacak ve oluşan cilt lekelerinizde giderilmesini sağlayacaksınız.

 

Cilt Rengini Açan Salatalık Maskesi

Cilt renginin koyu olması  çoğu insanda görülen bir leke problemidir. Cilt rengini açan maske tarifi ile bu sorundan kurtulmaya hazır olun.

  • Salatalık ( 2 tane )
  • Yoğurt ( 1 yemek kaşığı )

Hazırlanışı ve uygulanışı: Salatalıkların kabuklarını soyup kalan kısmını rendeleyin ve içerisine evde yaptığınız doğal yoğurdunuzdan ilave edip iyice karıştırın. Karışımı güzelce temizlenmiş cildinize yedirin. 15 – 20 dakika cildinizde bekleyen salatalık maskesini ılık su ile nazikçe yıkayın. Ardından koruyucu kremini cildinize sürün. Cilt rengini açan maskesi 10 günde 1 uygulamanız yeterli.

 

Cilt renginizin değişmemesi ve cilt lekelerinin oluşmaması için mutlaka yağmurlu hava dahi olsa cilt koruyucusunu cildinize sürmeyi ihmal etmeyin.

 

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir