Ahmet Maranki Cilt Lekeleri

Cilt lekelerine doğal çözüm arayanlar için Ahmet Maranki önerilerine yer verdik. Ahmet Maranki cilt lekelerine doğa ve bitkisel çözüm kürleri sizlerle.

Ahmet Maranki cilt lekeleri için tariflerini birçok televizyon programında izleyicilerle paylaştı. Cilt lekeleriniz için farklı tarifler araştırıyorsanız birde Ahmet Maranki’nin verdiği tarifleri deneyebilirsiniz.

 

Ahmet Maranki’nin lekeler için verdiği tarifler yanık lekeleri, yara lekeleri, cilt lekeleri, egzama yaraları ve geçmeyen sivilce izleri için tedavi edici doğal tariflerdir. Ahmet Maranki cilt lekelerinde üstün başarının; papatya, aynısefa ve avokadodan geçtiğini söylüyor.

 

Ahmet Marankiden Cilt Lekeleri İçin Papatya Kürü

Papatya çayı cilt lekeleri için oldukça şifalı bir bitki. Fakat papatya çayını sadece içerek tüketmeyin her demlediğinizde 5 – 6 damla bu bitki çayından ayırın ve cildinize sürün. Ciltteki iltihaplanmalarda ve cilt sorunlarında faydalıdır.

 

Akmet Maranki Cilt Lekelerine Avokado Yağı Tarifi

Avokado yağının içinde bulunan A, D ve E vitaminleri sayesinde cilt lekelerine çok iyi gelen bir yağdır. Avokado yağını ihmal etmeden düzenli olarak cildinize uygularsanız hem cildinizdeki egzama sorunundan kurtulur hem de cildinizi eski sağlığını geri vermiş olursunuz. Avokado yağını aynı zamanda kızarmış, tahriş olmuş ve kaşıntılı ciltlerde uygulayabilir.

 

Ahmet Maranki Cilt Lekelerine Aynısefa Bitkisi

Aynısafa bitkisi ciltte oluşan iltihapları mikroplu bölgede toplanır ve ciltte oluşan yara lekelerinin giderek iyileşmesini sağlar. Cilt sorunlarınızda etkili bir bitki olan aynı safa bitkisi iyileşme sürecini kısaltır.

 

Ahmet Maranki Cilt Lekeleri için Salatalık Tarifi

Manavdan temin edebileceğiniz avokadonun 4’te 1’i ile 1 salatalığın kabuklarını soyup robottan geçirin. Hazırladığınız karışımı ciltte leke olan bölgelere sürün ve yarım saat ile 60 dakika arasında bekletin. Lekeleri gidermekte başarılı olan bu kür ciltte oluşan kırışıklıklara ve cilt yanıklarına da çok iyi gelir.

 

Ahmet Maranki Cilt Lekelerine Aloe Vera

Aloe vera bitkisinin cilt üzerindeki etkisini bilmeyeniniz yoktur. Aloe vera bitkisi cilt sorunlarında en çok ciltte oluşan yara izleri ve yanık izlerini geçirmede etkili bir bitkidir. Aloe vera bitkisinin bir yaprağını koparıp ikiye ayırın ve içindeki suyu ciltte leke olan bölgelere sürün.

Bu makale teşhis, tedavi ve tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Doktorunuza danışmadan bitkisel yöntemleri kullanmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir